KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767386
nr 1376 7386
Paul Foret, Stilleben med frukt, Signerad. Olja på duk, 31x40 cm, yttermått inklusive ram: 49x56 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:47:35
2.400 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr